Data dodania artykułu: 2017-06-19 14:51:51

Skra Kończewice - MTS Real Myszewo 2:4 (2:2)
Kamil Mańkowski '57
Daniel Gogola '65
Skład:
Marcin Malec - Dawid Zagłoba, Zbigniew Dziuba, Piotr Lauryn, Dawid Gogola (87'Grzegorz Cichy) - Rafał Seklecki (55'Karol Szymański), Łukasz Sierac, Jacek Szymański, Kamil Łata (75'Adrian Skoneczny) - Kamil Mańkowski, Daniel Gogola
Mecz całkowicie pod naszą kontrolą, jedynie ostatnie 15 minut to przewaga gospodarzy którzy "rzucili" się do ataku i przeważali.
Mecz zaczynamy od składnych akcji i atakujemy przeciwnika.
W końcu po uniknięciu pozycji spalonej , bramkę strzela Dawid Zagłoba. 18 minuta i 0:1 dla MTS !!!
Gospodarze wyrównują, po 10 minutach, po życiu karnym za zagranie "ręką". 1:1 . Gra się uspokaja, mamy przewagę i wydaję się kwestią czasu drugi gol dla MTSu.
Niestety, jedna z nielicznych dobrych akcji PSSu i bramka.
2:1. Mimo dobrej gry kontrolowania meczu tracimy bramkę....
To jest dla nas egzamin - końcówka pierwszej połowy to nasza ciągła walka o 2 bramkę i wyrównanie wyniku.
Udaję się w 45 minucie, dośrodkowanie z rzutu rożnego i nie zawodny, w tym elemencie gry, Kamil Łata strzela wyrównującego gola. Na druga połowę wychodzimy zmotywowani.
Po 15 minutach walki strzelamy w końcu bramkę, Kamil Mańkowski wykorzystuję "11stkę" i prowadzimy 2:3
Mamy dużoooooo sytuacji ale nie potrafimy strzelić kolejnych bramek :(
Gol Daniela Gogola zamyka nasz bilans w tym meczu na liczbie 4.
Skra próbuje coś zmienić w końcówce rzucając się do ataku ale nie przynosi to efektów, pomijając żółtych i czerwonej kartki dla zawodników.
Wygrywamy mecz, martwi trochę brak skuteczności, ale nad tym popracujemy na obozie :)
Kończymy udanie sezon.
My Tworzymy Siłę !!!

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

O KLUBIE       DRUŻYNA       AKTUALNOŒCI       LIGA       PUCHAR POLSKI       SPONSORZY       KONTAKT