Data dodania artykułu: 2017-08-28 10:07:07

Centrum Pelplin - MTS Real Myszewo 2:3 (2:2)
Kamil Mańkowski '53
Skład
Łukasz Sojda - Dawid Gogola, Zbigniew Dziuba, Piotr Lauryn, Dawid Zagłoba - Łukasz Sierac('67 Daniel Skoneczny), Jacek Biadun, Karol Szymański, Kamil Łata('73 Rafał Seklecki) - Kamil Mańkowski, Maciej Olenkiewicz('83 Andrzej Misarko)

Mamy 3 punkty 😋😋😋
Gramy bardzo dobrze w pierwszych 45 minutach.....mimo ,że to to zawodnicy z Pelplina strzelaj pierwsi gola już w 10 minucie, My mamy przewagę. Dużo niewykorzystanych szans...ale w 20 minucie strzelamy na 1:1. Maciek kiwa dwóch zawodników w polu karnym i mamy remis. Mecz po kontrolą, znów stwarzamy sobie sytuację ale jesteśmy nie skuteczni. Centrum wyprowadza kontry.... jedna z nich przynosi powodzenie i w 41 minucie przegrywamy już 2:1 :( Szybko mobilizacja w MTSie i po 2 minutach strzelamy gola 2:2 koniec pierwszej połowy.
Druga to niemrawy początek, dopiero w 53 minucie Kamil Mańkowski strzela gola na 3:2....
Resztę spotkania kontratakujemy i czekamy na 4 bramkę....
Niestety dobra postawa bramkarza z Pelplina nie pozwala nam na kolejną radość z bramki... Gospodarz nie mają już pomysłu na sforsowanie naszej obrony i wygrywamy na trudnym terenie 3:2
Mamy kolejne zwycięstwo i zaczynamy dobrze sezon😋😋😋

💪💪💪My Tworzymy Siłę !!!💪💪💪

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

O KLUBIE       DRUŻYNA       AKTUALNOŒCI       LIGA       PUCHAR POLSKI       SPONSORZY       KONTAKT