Data dodania artykułu: 2017-09-19 15:29:31

Jurand Lasowice Wielkie - MTS Real Myszewo 2:2 (0:0)
Piotr Lauryn '67
Skład
Łukasz Sojda - Dawid Gogola, Zbigniew Dziuba, Piotr Lauryn, Dawid Zagłoba ('86 Adrian Skoneczny) - Kacper Cira ('46 Karol Szymański), Jacek Biadun, Daniel Gogola, Kamil Mańkowski - Maciej Olenkiewicz, Daniel Skoneczny ('46 Łukasz Sierac)

Od pierwszej minuty MTS dominował w derbowym spotkaniu.
Pierwsza połowa to ogromna ilość Naszych akcji ale brakowało wykończenia oraz trochę szczęścia.
Drugą połowę zaczynamy od dwóch niewykorzystanych "setek"
Dominujemy co raz bardziej, Jurand gra tzw "lagę"
Wydaję się, że kwestiom czasu są bramki dla MTSu...
Pierwsza bramka wpada w 60 minucie, po zamieszaniu w polu karnym piłkę głową/barkiem wbija Maciek.
Tylko minutę cieszymy się z prowadzenia, Jurand bo dobrze rozprowadzonej kontrze wyrównuje.
Znów musimy ciężko pracować aby strzelić bramkę i wyjść na prowadzenie.
Druga bramka to strzał Piotra Lauryna za pola karnego i w 68 minucie znów prowadzimy, 2:1. Wydaję się, że już nic nam nie odbierze 3 punktów. Niestety, pierw 2 żólta kartka Piotra,w konsekwencji czerwona, i gramy w "10"
20 minut do końca w osłabieniu. Jednej z kontrataków rywala kończy się rzutem karnym w 82 minucie. 2:2
W końcówce mamy jeszcze szanse na 3 bramkę, ale nie udaję się nam postawić kropki nad "i"
Szkoda, dobry mecz z naszej strony, ale tracimy 2 punkty.
My Tworzymy Siłę

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

O KLUBIE       DRUŻYNA       AKTUALNOŒCI       LIGA       PUCHAR POLSKI       SPONSORZY       KONTAKT