Data dodania artykułu: 2017-10-30 13:11:15

Skra Kończewice - MTS Real Myszewo 1:5 (0:2)
Kacper Cira 49'
Kamil Mańkowski 63'
Skład:
Łukasz Sojda - Dawid Zagłoba, Piotr Lauryn, Zbigniew Dziuba, Dawid Gogola - Łukasz Sierac (46' Kacper Cira), Daniel Gogola, Jacek Biadun (70' Daniel Skoneczny), Kamil Łata (59' Karol Szymański) - Maciej Olenkiewicz (80' Paweł Skrodzki), Kamil Mańkowski

Trochę się rozpędziliśmy 😉 Wygrywamy czwarty mecz z rzędu i notujemy awans na 4 miejsce w tabeli.
Mecz w trudnych warunkach pogodowych rozgrywamy "koncertowo" Atakujemy od początku i Skra przez pierwsze 20 minut nie potrafi wyjść z piłka ze swojej połowy. Daje to nam dwie bramki i trochę usypia.
Druga połowa zaczyna się od szybko strzelony gol na 3:0. To praktycznie rozstrzyga losy meczu. Nieoczekiwanie gospodarze przeprowadzają składna akcję zakończoną ładna bramką.
3:1 i w Kończewicach tli się nadzieja. Szybko pozbawiamy ich złudzeń. Rzut wolny w 63 minucie i piękny strzał Kamila Mańkowskiego. 4:1 dla MTSu. W końcówce mamy bardzo dużo sytuacji ale tylko jedna zamieniamy na gola. Maciek strzela 5 gola i mecz kończymy wynikiem jak przed tygodniem.
Ostatni mecz rundy gramy z wiceliderem - Powiślem.
To jest dla nas sprawdzian w jakim miejscu jest MTS ☝️🤔 i o co będzie walczył na wiosnę...
sobota 04.11.2017 godz.14:00 🐭MOUSEVILLE STADION🐭
My Tworzymy Siłę👈👈👈

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

O KLUBIE       DRUŻYNA       AKTUALNOŒCI       LIGA       PUCHAR POLSKI       SPONSORZY       KONTAKT