Data dodania artykułu: 2018-04-03 16:09:40

autor zdjęcia:

Derby na remis 🐥🐥
Nogat chyba nie spodziewał się, że zepsujemy im ¦więta...
Dobry mecz z obydwu stron, mecz walki i zaangażowania, czasem chaotycznych zagrać, ale cóż to Serie B.
Pierwsi strzelamy gola w 40 minucie spotkania. 👏
TP odpowiada bardzo szybko, bo już po 60 sekundach wyrównuje. Na przerwę schodzimy z wynikiem 1:1 i bramk± "do szatni".
W drugiej połowie przeważamy i 62 minucie wykorzystujemy rzut krany za zagranie ręk±. Jacek Biadun strzela i wydaję się, że możemy odnie¶ć cenne zwycięstwo. 2:1 😋
Mimo kilku szans na podwyższenie wyniku, tracimy gola w 85 minucie.... ehhh.
Nogat "rzucił się" aby zgarn±ć "cał± pulę" jednak mecz się zakończył wynikiem 2:2.
Czy zdobyli¶my 1 punkty czy stracili¶my 2 ?🤔
Musimy jeszcze ciężej pracować...💪💪💪
Dzięki TP Nogat Malbork za mecz 👏👏👏🐥🐥🐥
TYLKO ♥️MTS♥️
Team Spirit 😋😋😋

TP Nogat Malbork - MTS Real Myszewo 2:2 (1:1)
Skład:
Łukasz Sojda - Dawid Zagłoba, Piotr Lauryn, Zbigniew Dziuba, Dawid Rychert - Kacper Cira ('85 Karol Szymański), Jacek Biadun, Daniel Gogola, Dawid Gogola ('63 Łukasz Sierac) - Kamil Łata, Maciej Olenkiewicz
Bramki:
Kamil Łata '40
Jacek Biadun '62 k

💪💪💪My Tworzymy Siłę 💪💪💪

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

O KLUBIE       DRUŻYNA       AKTUALNOŚCI       LIGA       PUCHAR POLSKI       SPONSORZY       KONTAKT