Terminarz B klasa

Tabela ligowa B klasa grupa: Malbork VII

« B klasa 2018/2019 »

Lp.
Drużyna
Mecze
Ptk.
Z
R
P
Bramki
1
Nogat Malbork
15
38
12
2
1
51-21
2
Powi¶le Stary Targ
15
36
11
3
1
61-19
3
AP Malbork
15
30
10
0
5
39-22
4
MTS Real Myszewo
15
30
10
0
5
30-23
5
Skra Kończewice
15
28
9
1
5
39-22
6
Jurand Lasowice Wielkie
15
27
8
3
4
41-23
7
Bałtyk Sztutowo
15
25
8
1
6
50-34
8
KS Czernin
15
24
7
3
5
42-33
9
Tęcza Szropy
15
20
6
2
7
39-29
10
Lisovia Lisewo
14
13
4
1
9
26-36
11
Wisła Drewnica
15
11
3
2
10
23-39
12
Błyskawica Postolin
15
9
3
0
12
20-77
13
Centrum Pelplin
15
9
2
3
10
33-61
14
Orzeł Z±browo
14
1
0
1
13
14-69

I kolejka

Tęcza Szropy
1:2
Skra Kończewice
Wisła Drewnica
1:2
MTS Real Myszewo
Bałtyk Sztutowo
8:0
Błyskawica Postolin
AP Malbork
4:2
Centrum Pelplin
Powi¶le Stary Targ
6:2
Jurand Lasowice Wielkie
Orzeł Z±browo
0:6
KS Czernin
Nogat Malbork
3:0
Lisovia Lisewo

II kolejka

Skra Kończewice
1:2
Lisovia Lisewo
KS Czernin
1:3
Nogat Malbork
Jurand Lasowice Wielkie
4:3
Orzeł Z±browo
Centrum Pelplin
1:8
Powi¶le Stary Targ
Błyskawica Postolin
0:6
AP Malbork
MTS Real Myszewo
1:2
Bałtyk Sztutowo
Tęcza Szropy
5:1
Wisła Drewnica

III kolejka

Wisła Drewnica
0:3
Skra Kończewice
Bałtyk Sztutowo
2:2
Tęcza Szropy
AP Malbork
2:0
MTS Real Myszewo
Powi¶le Stary Targ
7:3
Błyskawica Postolin
Orzeł Z±browo
3:3
Centrum Pelplin
Nogat Malbork
2:2
Jurand Lasowice Wielkie
Lisovia Lisewo
1:3
KS Czernin

IV kolejka

Skra Kończewice
3:2
KS Czernin
Jurand Lasowice Wielkie
2:1
Lisovia Lisewo
Centrum Pelplin
3:7
Nogat Malbork
Błyskawica Postolin
4:0
Orzeł Z±browo
MTS Real Myszewo
2:6
Powi¶le Stary Targ
Tęcza Szropy
0:1
AP Malbork
Wisła Drewnica
3:1
Bałtyk Sztutowo

V kolejka

Bałtyk Sztutowo
5:2
Skra Kończewice
AP Malbork
5:1
Wisła Drewnica
Powi¶le Stary Targ
6:1
Tęcza Szropy
Orzeł Z±browo
0:7
MTS Real Myszewo
Nogat Malbork
3:1
Błyskawica Postolin
Lisovia Lisewo
3:3
Centrum Pelplin
KS Czernin
1:1
Jurand Lasowice Wielkie

VI kolejka

Skra Kończewice
0:3
Jurand Lasowice Wielkie
Centrum Pelplin
1:1
KS Czernin
Błyskawica Postolin
0:3
Lisovia Lisewo
MTS Real Myszewo
1:0
Nogat Malbork
Tęcza Szropy
8:0
Orzeł Z±browo
Wisła Drewnica
2:2
Powi¶le Stary Targ
Bałtyk Sztutowo
1:3
AP Malbork

VII kolejka

AP Malbork
1:2
Skra Kończewice
Powi¶le Stary Targ
3:1
Bałtyk Sztutowo
Orzeł Z±browo
1:5
Wisła Drewnica
Nogat Malbork
4:2
Tęcza Szropy
Lisovia Lisewo
5:0
MTS Real Myszewo
KS Czernin
6:1
Błyskawica Postolin
Jurand Lasowice Wielkie
6:1
Centrum Pelplin

VIII kolejka

Skra Kończewice
4:1
Centrum Pelplin
Błyskawica Postolin
1:8
Jurand Lasowice Wielkie
MTS Real Myszewo
3:1
KS Czernin
Tęcza Szropy
2:1
Lisovia Lisewo
Wisła Drewnica
0:4
Nogat Malbork
Bałtyk Sztutowo
7:2
Orzeł Z±browo
AP Malbork
0:3
Powi¶le Stary Targ

IX kolejka

Powi¶le Stary Targ
2:0
Skra Kończewice
Orzeł Z±browo
0:1
AP Malbork
Nogat Malbork
5:3
Bałtyk Sztutowo
Lisovia Lisewo
4:2
Wisła Drewnica
KS Czernin
5:3
Tęcza Szropy
Jurand Lasowice Wielkie
0:1
MTS Real Myszewo
Centrum Pelplin
7:2
Błyskawica Postolin

X kolejka

Skra Kończewice
9:0
Błyskawica Postolin
Centrum Pelplin
2:3
MTS Real Myszewo
Tęcza Szropy
1:0
Jurand Lasowice Wielkie
Wisła Drewnica
1:3
KS Czernin
Bałtyk Sztutowo
3:1
Lisovia Lisewo
AP Malbork
1:4
Nogat Malbork
Powi¶le Stary Targ
5:0
Orzeł Z±browo

XI kolejka

Orzeł Z±browo
0:6
Skra Kończewice
Nogat Malbork
3:1
Powi¶le Stary Targ
Lisovia Lisewo
1:3
AP Malbork
KS Czernin
1:6
Bałtyk Sztutowo
Jurand Lasowice Wielkie
4:0
Wisła Drewnica
Centrum Pelplin
1:5
Tęcza Szropy
Błyskawica Postolin
1:4
MTS Real Myszewo

XII kolejka

Skra Kończewice
1:2
MTS Real Myszewo
Tęcza Szropy
7:2
Błyskawica Postolin
Wisła Drewnica
6:1
Centrum Pelplin
Bałtyk Sztutowo
4:2
Jurand Lasowice Wielkie
AP Malbork
2:3
KS Czernin
Powi¶le Stary Targ
7:2
Lisovia Lisewo
Orzeł Z±browo
2:3
Nogat Malbork

XIII kolejka

Nogat Malbork
1:1
Skra Kończewice
KS Czernin
2:2
Powi¶le Stary Targ
Jurand Lasowice Wielkie
3:1
AP Malbork
Centrum Pelplin
5:3
Bałtyk Sztutowo
Błyskawica Postolin
2:1
Wisła Drewnica
Tęcza Szropy
0:1
MTS Real Myszewo
Lisovia Lisewo
:
Orzeł Z±browo

XIV Kolejka

MTS Real Myszewo
2:0
Wisła Drewnica
Skra Kończewice
3:2
Tęcza Szropy
Błyskawica Postolin
3:2
Bałtyk Sztutowo
Jurand Lasowice Wielkie
0:0
Powi¶le Stary Targ
KS Czernin
6:2
Orzeł Z±browo
Lisovia Lisewo
2:5
Nogat Malbork
Centrum Pelplin
2:3
AP Malbork

XV kolejka

Bałtyk Sztutowo
2:1
MTS Real Myszewo
Lisovia Lisewo
0:2
Skra Kończewice
Orzeł Z±browo
1:4
Jurand Lasowice Wielkie
Powi¶le Stary Targ
3:0
Centrum Pelplin
AP Malbork
6:0
Błyskawica Postolin
Wisła Drewnica
0:0
Tęcza Szropy
Nogat Malbork
4:1
KS Czernin

XVI kolejka

Skra Kończewice
:
Wisła Drewnica
Skra Kończewice
:
Tęcza Szropy
MTS Real Myszewo
:
AP Malbork
Błyskawica Postolin
:
Powi¶le Stary Targ
Centrum Pelplin
:
Orzeł Z±browo
Jurand Lasowice Wielkie
:
Nogat Malbork
KS Czernin
:
Lisovia Lisewo
 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

 
 

O KLUBIE       DRUŻYNA       AKTUALNOŚCI       LIGA       PUCHAR POLSKI       SPONSORZY       KONTAKT